Jorge Blanco TV-Odcinek 37- Warszawa

Nowe filmiki w każdą środę i piątek. (A na blogu tłumaczenie do czwartku (ze środy) i do soboty (z piątku))

Pamiętaj, aby zadawać pytania za pomocą: #JORGERESPONDE 
Nie zapomnij wyrazić siebie z: #JorgePOV
Hej! Podczas tego wideo zobaczysz co zrobiliśmy podczas naszej podróży do Warszawy, Polska. Mam nadzieję, że Ci się spodoba!


Tłumaczenie Polskie:
Hej! Witam w dzisiejszym filmie. Jesteśmy w Warszawie, Polska. Nie rozumiem kompletnie tego języka. Bardzo trudny, bardzo trudny dla mnie. Ponieważ jest bardzo inny od hiszpańskiego. Ale bardzo interesujący. Już widziałem moich fanów na lotnisku. Byłem tym bardzo zaskoczony, dziękuję. Dotarcie do Polski. Dzień wywiadów, Jorge POV. Zapraszam do oglądani.
Jorge Blanco YouTube
Madryt. Chcieliśmy tu zostać trochę dłużej. Ale musimy lecieć do Polski! W Warszawie pierwsze show trasy europejskiej. A raczej pierwsze show drugiej trasy europejskiej. Coś takiego.

Na lotnisku. Ponowne spotkanie z całą ekipą. Muzycy, technicy i wszyscy. I to uczucie jest super. Nie wiem, czy mnie rozumiecie. Zrozumiecie to kiedy będziecie kończyć wakacje. I wrócicie do szkoły. I będziesz miał uczucie  ,,A! Moi koledzy. Jak dawno was nie widziałem''. Spotkasz się z tymi ludźmi, którymi chcesz. Jesteście moimi towarzyszami, kocham was bardzo. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy was zobaczyć. Znowu w akcji!

Jedziemy na wywiad na Stadionie Narodowym w Warszawie

To tu! To tu!

Mamy tutaj jutro koncert. Spokój. Wielkie wydarzenia są tutaj, wielkie. Wszystko, football również.

Jaki piękny stadion w nocy!
Jorge Blanco
Witam w dzisiejszym #Jorge POV. Chcę wam tylko przypomnieć, że bez chęci niczego się nie osiągnie. Śnić o zrobieniu czegoś. O wszystkim ważnym. Zawsze to powtarzam. Najważniejsze jest próbowanie. Jeżeli się nie uda to trudno. Warto próbować. Jeśli używasz tego, to używaj też tego.
#Jorge PoinOfView
#JorgePOV
I to wszystko na dziś. Mam nadzieję, że wam się podobało. Kolejny film już w przyszłym tygodniu, w środę. W kolejnych filmach zrobię hashtag #JorgeResponde
#JorgeResponde
Żebyście pisali swoje pytania z tym hashtagiem. A na pytania najbardziej popularne. Lub najbardziej interesujące. W kolejnym filmie odpowiem na tylko co będę mógł. Więc napiszcie swoje pytani. Subskrybujcie.
Pamiętnik
-----------------------------
Jorge Blanco

Udostępnij ten post

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za to, że jesteście z nami !
To dzięki wam piszemy tego bloga!