Pepe i Tini razem ♥! (aktualizacja: Relacja z filmików)

Ostatnio w dwóch programach tj.Fans En Vivo i Almorzando con Mirtha Tini wspomniała o związku z Pepe. W Fan En Vivo wspomniała tylko, że się spotykają, a drugim z programów potwierdziła związek z Pepe Barroso.Tini w Fan En Vivo:
Tini została zapytana, czy coś łączy ją z Pepe?
Martina trochę speszona krzyknęła ,,Wystarczy''. Cande zapytała Tini, czy chcę o tym rozmawiać, Tini natomiast jej przerwała. Zapewne pomyślała, że trzeba powiedzieć prawdę, bo jak nie tu, to gdzie indziej ją o to zapytają. ,,Ja i Pepe spotykamy się! Staramy się również być dla siebie kimś więcej, niż tylko przyjaciółmi!''
Następnie pojawiło się kolejne pytanie o teledysk. Tini powiedziała, że sama wybrała Pepe, ale poznali się dopiero na planie teledysku. Zdradziła również, że gdy są w innych miejscach dzwonią do siebie, by nie stracić kontaktu.

Tini wAlmorzando con Mirtha :
Tini została zapytana o jej miłość, na co speszona odpowiedziała, że jest zakochana. Wtedy pojawił się temat Petera Lanzani. Martina odpowiedziała, że nie są razem z Peterem, ale mają dobre relacje. Następnie zaczęły się szczegółowe pytania, na które Tini w podsumowaniu odpowiedział, że nie jest sama i ma chłopaka Hiszpana. Chciała w przyszłości założyć rodzinę i szuka miłości na całe życie.

Udostępnij ten post

3 komentarze :

  1. Piękna para.Mi się podoba że Tini jest z Pepe.Jest przystojny i sympatyczny.Zasługują na siebie oboje.Najważniejsze jest to że Tinka jest szczęśliwa.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to, że jesteście z nami !
To dzięki wam piszemy tego bloga!