[Recenzja] DVD z filmem Tini - Nowe życie Violetty

Dziś mam dla Was recenzję płyty DVD z filmem Tini - Nowe życie Violetty. Chodź może już ją macie, ponieważ swoją premierę miała w listopadzie. Dla mnie był to prezent mikołajkowy. I naprawdę trafiony. 

Opowiem o płycie, a nie o filmie.
Znalezione obrazy dla zapytania tini nowe życie violetty

Okładka
Okładka nie jest niczym szczególnym, ponieważ jest to plakat filmowy. Jedyną nowością jest logo Disney DVD. Natomiast przeważa biel, która kontrastuję z błękitnym niebem i czarną i bordową kurtką Tini i Jorge. Za Adrianem można jeszcze zauważyć trochę zieleni. Na dole w głównej części znajduję się polskie logo filmu:

Tył
Z boku zauważamy Martinę w jednej z kreacji. Obok niej od góry znajduję się opis oraz cztery kadry z filmu. Poniżej znajdziemy informację o filmie.

Informacje
Film znajduję się na jednej płycie razem z dodatkiem - Za kulisami*Tini: Nowe życie Violetty, który można było zobaczyć przed emisją filmu w Disney Channel. Możemy wybrać pomiędzy językiem hiszpańskim, a dubbingiem polskim, francuskim i włoskim. Natomiast napisy takie jak polskie, włoskie i francuskie. Seans trwa 95 minut.


Środek
 W środku znajdziemy jedynie płytę i ulotkę dotyczącą trasy koncertowej Tini - Got Me Started, gdzie można wygrać dzięki zakupie tej płyty bilety na jej koncerty.

Płyta
Płyta jest cała biała. Na górze znajduję się wklęsłe błyszczące logo. Z lewej logo Disney DVD również w tej samej wersji. Niżej napisy dystrybucyjne oraz napis @2016 Disney. 

OdtwarzanieZapraszam do zakupu.

Udostępnij ten post

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za to, że jesteście z nami !
To dzięki wam piszemy tego bloga!