[AKCJA] Chcecie kolejny koncert Violetty w Polsce?!


Chodź byli w naszym kraju już nie raz i nie dwa wiele z nas nie tylko nie mogło zobaczyć obsady Violetty, ale także są tacy, którzy czują niedosyt wrażeń. Jest to oczywiście zrozumiałe jeżeli choć raz poczuło się tryskającą z artystów energię podczas wykonywania utworów. Potrzebujemy jeszcze jednego koncertu i jeżeli wszyscy damy z siebie wszystko i pokażemy, że razem możemy więcej i wszystko jest możliwe być może zwołamy obsadę ponownie do Polski. Warszawa, Łódź i Kraków znajdują się bardziej na południu i w centrum, lecz brakuję północy.

Potrzebna jest pomoc każdego. DOSŁOWNIE KAŻDEGO!!!! TAK JESTEŚ POTRZEBNY I TY BARDZO! Każdy kto prowadzi bloga, lub stronę na facebook'u, lub twittera,albo np. ask czy kanał, proszę odezwijcie się do mnie, a co najważniejsze skopiujcie ten post na swoją witrynę internetową (czyli właśnie blog, czy coś innego)


Akcje, która będzie dosłownym spamem rozpoczniemy w ten piątek tj. 28.08.15r. od godziny 10:00 do samego wieczora, a nawet przez kilka dni. Nie możemy się poddać. Mamy 2 podstawowe cele:

Być w trendach na TT przez co najmniej kilka dni! Z hashtagiem #ViolettaLiveComeToGdańskInPoland 

I to najważniejsze, aby bardzo dużo osób prosiło organizatorów o ten koncert wystarczy ze swojego maila napisać przynajmniej raz do każdego z tych maili :
info@livenation.pl
info@eventim.pl
ZACZYNAMY WSZYSTKO OD PIĄTKU!

Oto tekst e-maila: (tekst do skopiowania na samym dole)

Szanowni Państwo!

Jak wiadomo w naszym kraju zorganizowano kilka koncertów Violetta Live. Odbyły się one w Łodzi, Warszawie i Krakowie. Hale, na których te wydarzenia miały miejsce były przepełnione. Bilety sprzedawały się jak ciepłe bułeczki. Na pierwszy koncert biletów zabrakło już godzinę po rozpoczęciu sprzedaży. Gdy dowiedzieliśmy się o kolejnych, w Warszawie i Krakowie, radości nie było końca. 22 sierpnia 2015 fani Violetty zapełnili cały stadion narodowy. Było to wielkie przedsięwzięcie, lecz dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Teraz zwracamy się do Państwa z bardzo ważną sprawą. Warszawa, Łódź i Kraków to miejsca znajdujące się na południu lub w środkowej części Polski. Przez to rozmieszczenie spektakli wielu ludzi z północy nie mogło pojawić się na koncertach. Jako zgrani fani razem komunikujemy się dzięki portalom społecznościowym i wiemy, że tysiące z nas nie mogło ujrzeć największych idoli, chociaż ci byli w kraju, gdyż i tak dzieliły ich setki kilometrów. Wielu z nas nie mogło być na Violetta Live tyko przez koszta jakie wiązały się z podróżą przez całą ojczyznę. Miasto jakim jest Gdańsk byłoby idealnym rozwiązaniem. Jest to piękne miasto, które posiada warunki na to aby odbył się tam koncert. Znane gwiazdy jak np. Rihanna miały tam swoje występy. Zwracamy się z prośbą, aby artyści z serialu Violetta podczas trasy nazywaną Violetta Live powrócili do nas na chociaż jeden koncert. Prosimy o wsparcie i pomoc w spełnianiu marzeń. Cała sala byłaby spokojnie zapełniona, gdyż naprawdę tysiące osób pragnie być na takim wspaniałym spektaklu. Pozdrawiamy

Z powodu zabronionego kopiowania tekst znajdziecie tutaj: http://d.pr/f/14w61

Akcje we współpracy z blogiem Violetta 2 Polska

Udostępnij ten post

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za to, że jesteście z nami !
To dzięki wam piszemy tego bloga!